ویژگی های سامانه آزمون های جامع ستارگان وکالت

تحلیل آزمون :

پس از شرکت در هر آزمون شما می توانید به پاسخ های صحیح آن دسترسی داشته باشید. پاسخ نامه ها علاوه بر تعیین گزینه صحیح، شرح سوال، مستندات قانونی، علت اشتباه بودن سایر گزینه و …. را بیان می کند و منبع مناسبی برای مرور نکات مهم و آزمونی هستند.

سنجش تراز 70% 

همان طور که می دانید پس از تصویب قانون تسهیل مجوز های کسب و کار، آنچه ملاک قبولی داوطلبان در آزمون های حقوقی محسوب می شود تراز آن ها است؛ طبق این قانون داوطلبان باید حداقل 70 درصد «میانگین تراز یک درصد اول پذیرفته شدگان» را  کسب نمایند. در واقع دیگر محدودیتی برای تعداد پذیرفته شدگان وجود ندارد و تنها با کسب این تراز می توان در آزمون ها قبول شد. از این رو بخش جدیدی به آزمون های ستارگان وکالت اضافه شد که شما می توانید تراز خود را نسبت به آن یک درصد اول بسنجید و تا حدودی به وضعیت قبولی خود اطلاع یابید.

مشاهده تراز در کارنامه  

به صورت کلی تراز ارتباط مستقیمی با سطح علمی شرکت کنندگان دارد و هر چه سطح آن ها بالاتر باشد کسب نمره تراز بهتر سخت تر می شود. نمره تراز یک معیار عادلانه تر برای سنجش بار علمی شرکت کنندگان است تا تاثیر عوامل خارجی مانند دشواری سوالات یا شرایط اجرای آزمون به حداقل خود برسد. با توجه به نمره تراز ارزش پاسخ گویی به سوالاتی که شرکت کنندگان عموما به آن ضعف دارند بیشتر است و نمره تراز را نسبت به سایر سوالات افزایش می دهد.

در واقع شما می توانید به وسیله نمره تراز جایگاه خود را در میان سایر داوطلبان در یابید و نسبت به دروسی که در آن ها ضعف دارید آگاهی کسب کنید.

درصد و رتبه

رتبه و درصد در هر آزمون نشان دهنده میزان دانش و مهارت داوطلب است و اطلاعات مفیدی را در مورد عملکرد او بیان می کند. هر چه در بین شرکت کنندگان رتبه شما به 1 نزدیک تر شود قدرت شما در پاسخ گویی به سوالات بالاتر خواهد بود.

درصد در هر درس به شما نشان می دهد که به چه نسبت از سوالات پاسخ صحیح داده اید و نسبت به چه دروسی نقاط قوت و ضعف دارید.

مشاهده نمودار

نمودار پاسخ گویی به سوالات پس از هر آزمون در اختیار شما قرار می گیرد؛ این نمودار به شما کمک می کند مهارت و تلاش خود را نسبت به آزمون های قبلی بسنجید و پیشرفت خود در هر آزمون را مشاهده کنید.

پروفایل اختصاصی

در بخش پروفایل اختصاصی شما آزمون هایی که در آن شرکت کرده اید فهرست شده اند و شما می توانید از این طریق به کارنامه خود و تحلیل هر آزمون دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول

نتیجه آزمونپس از اتمام آزمون قابل نمایش است.

این آزمونها به صورت کاملا تستی برگزار میشود

کلید سوالات آزمون رو در انتهای آزمون می توانید بررسی کنید.

فرم درخواست آزمون آزمایشی
Close
Close

My Cart

No products in the cart.

Return To Shop